Relacje

Prezentujemy relacje z wybranych wydarzeń i konferencji, zorganizowanych przez naszą firmę.

Roadshow Altium Designer 2014/10

Roadshow-05-2014

 

W dniach 14-16 października 2014 zorganizowaliśmy wspólnie z firmą Altium bezpłatne konferencje poświęcone najnowszej wersji Atium Designer.
Tematyka obejmowała nowości w ofercie Altium, projektowanie PCB w 3D, zarządzanie dokumentacją projektową w oparciu o Altium Designer i Altium Vault.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i aktywny udział w spotkaniu.

Galeria->>

Szkolenie Altium Designer PCB w Szczecinie 2014/05

W dniach 30-31 maja 2014 odbył się 2-dniowy kurs Altium Designer PCB zorganizowany w Zespole Szkół Elektryczno -Elektronicznych w Szczecinie.

W szkoleniu uczestniczyła kadra nauczycieli oraz wybrani uczniowie, którzy swoją przyszłość chcą zwiazać z oprogramowaniem Altium Designer.


Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział.

Galeria->>

Roadshow Altium Designer 2014/05

Roadshow-05-2014

 

W dniach 20-22 maja 2014 zorganizowaliśmy wspólnie z firmą Altium bezpłatne konferencje poświęcone najnowszej wersji Atium Designer.
Tematyka obejmowała nowości w wersji Altium Designer 14, zarządzanie dokumentacją projektową oraz projektowanie w 3D.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i aktywny udział w spotkaniu.

Galeria->>

Warsztaty Altium Vault 1/3.04.2014

Warsztaty Altium Vault

 

W dniach 1 kwietnia w Warszawie oraz 3 kwietnia w Bielsku-Białej br. odbyły się "Warsztaty Altium Vault" poświęcone zarządzaniu dokumentacją projektową i komponentami w programie Altium Designer w oparciu o technologię Altium Vault.

 

W trakcie spotkania omawiane były problemy związane z zarządzaniem dokumentacją w projektowaniu elektroniki oraz nasze rozwiązania oparte na technologii Altium Vault. Przedstawiono zarówno teorię, jak i praktyczne przykłady konfiguracji systemu. Uczestnicy dowiedzieli się, jak uniknąć typowych błędów oraz w jaki sposób inne firmy korzystają z takich systemów. Szkolenie poprowadził p. Robert Huxel - specjalista w dziedzinie zarządzania dokumentacją z firmy Altium.

 
Dziękujemy bardzo za tak liczne zainteresowanie.

Galeria->>

Altium Designer Day na Uniwersytecie Zielonogórskim 12.03.2014

W dniu 12 marca 2014 na Uniwersytecie Zielonogórskim - Wydział Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji, odbyła się otwarta konferencja "Altium Designer Day".

Spotkanie zostało zorganizowane wspólnie z  pracownikami Instytutu Informatyki i Elektroniki, w celu przybliżenia studentom zagadnień związanych z funkcjonalnością i możliwościami oprogramowania Altium Designer.
Uczelnia obecnie przygotowuje się do wprowadzenia zajęć z oprogramowania Altium Designer do programu nauczania. 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w spotkaniu, a władzom i pracownikom uczelni za zangażowanie w organizację tego przedsięwzięcia.

Galeria->>

 

Roadshow Altium Designer 2013/10

Roadshow Altium Designer Banner


W dniach 22-24 października 2013 zorganizowaliśmy wspólnie z firmą Altium cykl konferencji, poświęcony oprogramowaniu Altium z uwzględnierm nowości wprowadzonmych w wersji Altium Designer 14, która ukazała się dzień przed ropoczęciem konferencji.

Serdecznie dziękujęmy wszystkim uczestnikom, którzy licznie przybyli aby spotkać się z nami, wymienić doświadczenia i poznać najnowsze technologie Altium. 

Obszerną relację z roadshow publikuje portal mikrokontroler.pl ->>

Galeria->>

Zapraszamy na kolejne, organizowane przez nas konferencje, warsztaty i szkolenia. Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniach, prosimy o kontakt z nami ->>

Promocje
Altium Designer na start!
Więcej
Nowości
Zamienniki Central Semiconductore Corp. do OnSemiconductor
Więcej
Dystrybucja podzespołów elektronicznych
Więcej
Nowy wymiar Subskrypcji Altium
Więcej