Szkolenia

Computer Controls  Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Altium i oferuje profesjonalne warsztaty, treningi i seminaria, wspierając wysiłki przedsiębiorstw w osiąganiu wysokiej pozycji na burzliwym i konkurencyjnym rynku. Dysponujemy doborową kadrą, dużym kapitałem wiedzy i wieloletnim doświadczeniem w branży elektronicznej. Robimy wszystko, aby świadczone przez nas usługi były innowacyjne, na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma kojarzyła się wszystkim z profesjonalizmem, doświadczeniem i rzeczywistą troską o klienta. Działamy elastycznie, szybko i efektywnie.

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę szkoleń otwartych, zamkniętych i konsultacji.
Szkolenia realizowane w systemie otwartym przygotowywane są głównie jako warsztaty, w których udział może wziąć każdy zainteresowany daną tematyką.

Ideą szkoleń otwartych jest pogłębianie wiedzy, rozwijanie umiejętności, a także wymiana doświadczeń uczestników.
Szkolenia zamknięte oferowane są na konkretne zapotrzebowanie klientów
i dostosowywane do specyfiki firmy oraz aktualnych potrzeb uczestników.

Szkolenia organizowane są  w siedzibie firmy Computer Controls Sp. z o.o.
w grupach od 4 do 8 osób lub na życzenie, w firmie klienta.

Oferta szkoleniowa z oprogramowania Altium obejmuje:

Altium Designer - Projektowanie PCB kurs podstawowy

Jest przeznaczony dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia z programem Altium Designer lub zajmują się projektowaniem amatorsko.

Omawiane są zagadnienia obejmujące cały proces tworzenia płytki PCB - od schematu, poprzez projektowanie PCB, na generacji danych wyjściowych kończąc - jednak w podstawowej, okrojonej formie, z uwzględnieniem wyłącznie niezbędnych do tego celu narzędzi.

Altium Designer - Projektowanie PCB kurs kompleksowy

Jest przeznaczony dla użytkowników, którzy są zaznajomieni z programem Altium Designer, pracowali bądź pracują na nim (w bieżącej lub w poprzednich wersjach), chcą rozszerzyć swoją wiedzę, bądź zamierzają wykorzystywać go profesjonalnie.

Omawiane są zagadnienia obejmujące cały proces tworzenia płytki PCB - od schematu, poprzez projektowanie PCB, na generacji danych wyjściowych kończąc - w formie niezbędnej do jego skutecznego wykorzystania w pracy.

Altium Designer - Projektowanie PCB kurs zaawansowany

Jest przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników programu Altium Designer, pragnących poznać rozszerzone funkcjonalności programu, bądź funkcje nie omawiane na kursie kompleksowym.

W trakcie kursu omawiane są także zagadnienia czysto technologiczne i ich wpływ na sposób projektowania w Altium Designer.

W cenie szkolenia uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe oraz wyżywienie.
Uczestnicy szkoleń organizowanych w naszej siedzibie mają zagwarantowane miejsce parkingowe.
Służymy pomocą również przy rezerwacji noclegów. Ofertę pobliskich hoteli przesyłamy na życzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego ->>

Harmonogram szkoleń ->>

Promocje
Altium Designer na start!
Więcej
Nowości
Zamienniki Central Semiconductore Corp. do OnSemiconductor
Więcej
Dystrybucja podzespołów elektronicznych
Więcej
Nowy wymiar Subskrypcji Altium
Więcej