Portret firmy

Computer Controls Sp. z o.o. jest częścią szwajcarskiego holdingu Computer Controls / HT- Eurep Group, obejmującego zasięgiem działania Szwajcarię oraz kraje Europy Wschodniej.

Firma zajmuje się dystrybucją aparatury pomiarowej, specjalizowanych komponentów elektronicznych i oprogramowania oraz usługami w obszarze wysokich technologii.

Computer Controls AG w Szwajcarii została założona w 1971 roku, a w obecnej formie działa od 1991 roku i jest wiodącym dystrybutorem komponentów oraz aparatury pomiarowej.

Na większośći rynków Europy Wschodniej jesteśmy obecni pod nazwą grupy HT-Eurep lub za pośrednictwem sieci firm partnerskich. 
Strona grupy HT-Eurep

Computer Controls Sp. z o.o. w Polsce została założona w 2013 roku i pełni rolę centrum kompetencyjnego holdingu dla Europy Wschodniej.


Produkty i Dostawcy
Nasze portfolio produktów obejmuje komponenty elektroniczne, aparaturę do testowania i pomiarów w elektronice, jak również systemy testowe dla aplikacji telekomunikacyjnych oraz oprogramowanie dla branży elektronicznej. Mamy zaszczyt reprezentować wiodących producentów na świecie, takich jak Keysight Technologies, Altium, EXFO, JTAG Technologies, Data I/O, Maxim, Silicon Labs czy Supertex.
Więcej informacji

Klienci
Nasza baza klientów składa się z renomowanych firm z obszaru mechatroniki, medycyny, telekomunikacji oraz szerokiego zakresu firm elektronicznych. Dostarczamy nasze produkty również do instytucji edukacyjnych.

Obszar Działania 
Oprócz centrali i oddziałów w Szwajcarii i Polsce, jesteśmy obecni w całej Europie Wschodniej pod marką HT-Eurep Group oraz poprzez sieć firm partnerskich, oferując swoim klientom szeroką gamę produktów, dopasowanych do każdego rynku indywidualnie.

Co nas wyróżnia?

  • Oferujemy portfolio produktów od najlepszych dostawców
  • Szeroki obszar działania w Szwajcarii i krajach Europy Wschodniej
  • Kompetentni inżynierowie sprzedaży i wsparcia technicznego służą naszym klientom na każdym etapie projektu
  • Gruntowna wiedza na temat oferowanych produktów i ich zastosowania 
  • Zmotywowany i doświadczony personel jest stale szkolony, aby pozostać na bieżąco z najnowszymi trendami
  • Sprawna i szybka obsługa zamówień i realizacja dostaw
Promocje
Altium Designer na start!
Więcej
Nowości
Zamienniki Central Semiconductore Corp. do OnSemiconductor
Więcej
Dystrybucja podzespołów elektronicznych
Więcej
Nowy wymiar Subskrypcji Altium
Więcej